IZOLACJE NATRYSKOWE - IZOLACJE NATRYSKOWE - pianka poliuretanowa, ocieplenie piana, izolacje termiczne, piana półsztywna, pianka sztywna, remont dachu, docieplenia poddaszy, płynne membrany, izolacje bezspoinowe, ocieplenia dachów, ocieplenia magazynów, ocieplenia , docieplenia, warszawa

szybki kontakt z nami

tel. 600 242 109

Izolacje natrykowe pianka poliuretanowa, ocieplenie piana, izolacje termiczne

IZOLACJE NATRYSKOWE

„RITAPOL” zajmuje się docieplaniem budynków metodą izolacji natryskowej. Wykonujemy izolacje natryskowe w różnych elementach budowli. Naszą specjalnością są ocieplenia pianą natryskową wszelkiego typu poddaszy. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Standardowym rejonem odbiorczym naszych pian natryskowych jest Warszawa i województwo mazowieckie. Jesteśmy Certyfikowanym Wykonawcą poliuretanowych izolacji natryskowych w technologii LALLAFOM® USA. Legitymujemy się autoryzacją producenta, długoletnim doświadczeniem w segmencie pianek natryskowych oraz udzielaniem bezterminowej gwarancji na stosowane pianki natryskowe. Mamy za sobą wykonanych tysiące metrów ociepleń, wykonywanych zarówno dla indywidualnych odbiorców izolacji natryskowych z Warszawy jak i warszawskich deweloperów czy przedsiębiorców.

Natrysk piany poliuretanowej należy do najszybciej rozwijających się technologii w segmencie izolacji budowlanych. Udział pian natryskowych w sferze zastosowań izolacyjnych rośnie niezwykle dynamicznie. Celem naszej działalności jest propagowanie, oferowanie i instalacja najefektywniejszych energetycznie, bezpiecznych i ekologicznych rozwiązań dla budownictwa w postaci niezawodnego systemu, jakim jest izolacja natryskowa.

Jesteśmy przekonani, że przyczyniamy się do podniesienia poziomu świadomości inwestycyjnej i satysfakcji naszych klientów, a każda wykonana instalacja niewątpliwie stanowi element korzystniejszego bilansu energetycznego w skali od pojedynczej inwestycji do całej gospodarki zasobami energii.


PRODUKTY IZOLACYJNE

Produkty LALLAFOM USA nie zawierają:

cyklopentanu

C-PentaBDE

141B

formaldehydu– H2O (para wodna) jako JEDYNY czynnik spieniający, BEZ udziału poroforów
– produkty anty-mikrobowe oraz przeciwgrzybiczne
– prawidłowy dopływ świeżego powietrza - bez wymogu wymuszonej wentylacji
– doskonała termoizolacja i bariera dźwiękowa „2 w 1”
– Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH