O NAS - IZOLACJE NATRYSKOWE - pianka poliuretanowa, ocieplenie piana, izolacje termiczne, piana półsztywna, pianka sztywna, remont dachu, docieplenia poddaszy, płynne membrany, izolacje bezspoinowe, ocieplenia dachów, ocieplenia magazynów, ocieplenia , docieplenia, warszawa

szybki kontakt z nami

tel. 600 242 109

Izolacje natrykowe pianka poliuretanowa, ocieplenie piana, izolacje termiczne

O NAS

   Ritapol Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą przede wszystkim jako generalny wykonawca. Wizytówką przedsiębiorstwa jest 25-letnie doświadczenie oraz ponad 1000 wykonanych inwestycji należących w zdecydowanej większości do prestiżowych kontraktów budowlanych w zakresie dachów, hydroizolacji, elewacji itd. Pracujemy z zespołem skrupulatnie dobieranych fachowców. Szczególny nacisk kładziemy na jakość usług.
 
Realizujemy usługi na  obiektach:
- Przemysłowych (budynki produkcyjne, handlowe i usługowe)
- Użyteczności publicznej (hale sportowe, stadiony, szpitale, urzędy administracji publicznej)
- Mieszkaniowych (budynki mieszkalne jednorodzinne, szeregowe oraz wielorodzinne)

Ritapol Sp. z o.o. zatrudnia wysoko wykwalifikowanych fachowców z branży budowlanej.
Ponadto nasi pracownicy stale dokształcają się i poznają nowe technologie poprzez uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach.
Atutem Firmy jest własne zaplecze maszyn, zapewniające wykonanie większości prac w krótkich terminach, w wysokiej jakości oraz w niskich cenach.
 
Opracowujemy własne techniki wykonawstwa. Analizujemy dotychczasowe rozwiązania w dziedzinie izolacji. Stwierdziliśmy, że wady występujące w izolacjach oraz pokryciach dachowych są winą zarówno producentów jak i wykonawców. Często cięcia budżetowe powodują zamiany w projektach. Firmy wykonujące prace, często nie mające dostatecznego doświadczenia, próbują podołać zmianom projektowym, skłaniając się do niewłaściwych rozwiązań technologicznych. Zazwyczaj skutkuje to w późniejszym czasie ogromnymi kosztami remontów.
Każdy rodzaj prac został przez nas wykonany wielokrotnie na różnych obiektach m.in. kościołach, ambasadach, sklepach, magazynach, halach handlowych, przychodniach lekarskich oraz inwestycjach prywatnych.
 
Ritapol Sp. z o.o. gwarantuje najwyższą jakość usług, sprawną organizację, szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy oraz profesjonalną kadrę.
 

PRODUKTY IZOLACYJNE

Produkty LALLAFOM USA nie zawierają:

cyklopentanu

C-PentaBDE

141B

formaldehydu– H2O (para wodna) jako JEDYNY czynnik spieniający, BEZ udziału poroforów
– produkty anty-mikrobowe oraz przeciwgrzybiczne
– prawidłowy dopływ świeżego powietrza - bez wymogu wymuszonej wentylacji
– doskonała termoizolacja i bariera dźwiękowa „2 w 1”
– Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH